Únor 2009

Dodatečné diplomky

11. února 2009 v 15:30 | angel |  moje lidixDNotičky:)

8. února 2009 v 16:45 | angel |  Music is my life..

Omlouvá mse všem co se diví co to tu vkládám, ale mám hrozně ráda noty a tak sem si je sem vložilaxD
3 věci bez ktrých bych se v životě neobešla

8. února 2009 v 16:38 | angel |  Bez čeho se neobejdu..=o)
Rozhodně!!Přátelství..bez tohohle bych se asi v životě neobešla..Je to něco co mi hodně pomáhá..jak při řešení problémů tak při zlepšení nálady..Přátelé jsou podle mě v životě hodně důležitý a já je řadím hned za rodinu a zdravý..V mým životě jsou přátelé jedna z hodně důležitých věcí..pokud má člověk dobré přátele(rodinu a další podstatné věci(každý si je doufám odvodí sám)) tak si myslím, že nemůže být víc šťastný..Doufám, že se vám tyto obrázky budou líbit..=)Tento obrázek se mě osobně líbí nejvíce:) (ten nahoře)xD


No a dostali jsme se asi k hlavnímu jádru a to
..........rodina..xD...vim, že si asi říkáte co to tam ta holka dala za obrázek, ale mě zaujal hned na první pohled a přišlo mi to jako obrázek rodiny tak jsem si řekla, že ho sem dám..a schválně co mi na to řeknete(pište kdyžtak do komentářů..

..pardón ...ale miluju zvířata..a tohle se taky považuje za rodinu...každej má jinou rodinu..i oni:)xD

(tohle je zase obrázek který se mi libí nejvíc..:))


Další z věc bez které bych se asi neobešla i když je to s ní někdy hodně těžký a není pouze věčná..a to je "láska"..Upřímně si myslím, že láska je pro život stejně důležitá a ten kdo tvrdí, že by se bez lásky obešel lže...Vím, že láska není jenom hezká..že je to zrádná čarodějka která působí jak radost tak strašnou bolest, ale bez lásky bychom nepochopili, že tu nejsme sami a že jsou tu i ostatní..


Sloni

1. února 2009 v 18:18 | angel |  Dělají nás šťstnými..

SloniSlon africký (Loxodonta africana)


Keanu Reeves-životopis

1. února 2009 v 18:03 | angel |  Hvězdy nebes..
Povolání: Herec
Věk: 44
Datum narození: 2. 09. 1964
Místo narození: Bejrůt, Libanon
Znamení: Panna
Člen skupiny: Dogstars

Keanu Reeves se narodil v Bejrútu, kde jeho matka Patricie pracovala v jednom z místních klubů jako tanečnice, kde se seznámila s geologem Samuelem Nowlinem Reevsem. Jeho o dva roky mladší dcera Kim, se narodila na předměstí australského Sydney.Jméno Keanu mu přinesl jeho otec čínsko-havajského původu Samuel Reeves. Práce geologa a neustálé cestování ho nakonec odvedly od rodiny. Keanu už jako dvouletý přišel o otce.


Keanu jako teenager zakotvil v Kanadě, kde se v šestnácti letech začal studovat torontskou vyšší hereckou školu (High School of Performing Arts), odkud ho ovšem pro nesoustředěnost a vzpurnost po roce vyhodili.

V sedmnácti letech si začal vydělávat: nejprve v obchodě se sportovními potřebami, ale stále víc ho lákalo herectví a film. Poprvé se objevil na televizních obrazovkách v kanadské televizní show. První filmovou roli si zahrál v patnácti letech ve filmu Lištičky.

Po několika malých úspěších se Reeves odhodlal k zásadnímu rozhodnutí sbalit kufry a vyrazil do Los Angeles. Nejprve zde hrál role odpovídající jeho věku, tedy rebelující mladíčkové. Jeho filmoví hrdinové se bouřili proti světu, rodičům i vlastnímu dospívání v Okraji řeky, Princi z Pensylvánie, Trvalém záznamu, Předešlé noci i Rodičovství.

Film, kde si výrazně získal své fanoušky byl Nebezpečná rychlost. Jako člen protiteroristického komanda v L.A. zachraňuje vyděšená rukojmí z jedoucího autobusu. Situace se zdá bezvýchodná, pokud klesne rychlost jízdy pod padesát mil za hodinu, exploduje bomba, která je v autobusu ukrytá. Keanu si zde poprvé zahrál akčního hrdinu. Publikum překvapil chladností a soustředěností, ale také pohotovostí.

Přes svou lásku k jízdě Reeves překvapil Hollywood, když odmítl vysoce výnosnou roli téměř za dvanáct milionu dolarů v Nebezpečné rychlosti II. Místo toho zvolí vedlejší roli asistenta samotného Lucifera ve filmu Ďáblův advokát.

Ve filmu Matrix (1999) si zahrál mladého hrdinu, který zachraňuje Zemi ze spárů počítačové struktury a ukázal se svým fanouškem opět v novém světle.

Když se mu po čtyřletém vztahu s Jennifer Symeovou mělo narodit dítě, přišlo na svět mrtvé, a Jennifer zemřela loni při autonehodě. Aby alespoň trochu zapomněl, ponořil se do tvrdé práce.

Když nenatáčí vystupuje se svou kapelou Dogstars s pořádá turné po Americe, Kanadě, Evropě a Japonsku.

Zajímavosti:
Matka: Patricia, pracuje jako kostýmní návrhářská a je čtyřikrát rozvedená
Otec: Samuel Nowlin Reeves, geolog havajsko-čínského původu, byl deset let ve vězení za pašování kokainu a heroinu
Nevlastní otcové:
Paul Aron, ředitel divadla, s Patricií se rozvedli šest měsíců po svatbě
Robet Miller, pořadatel rockových koncertů, byli spolu pět let, Jack Bond majitel kadeřnictví, rozvedli se v roce 1994
Sestry: Kim, narozena 1966 a Karina, narozena 1976

Keanu Reeves

Keanu Reeves

Keanu Reeves
Keanu Reeves
Keanu Reeves

Keanu ReevesDům u jezera / the lake house

1. února 2009 v 17:32 | angel |  Favourite films=)
Plakát


Originální název: The Lake House
Žánr: Drama, Fantasy,Romantický
Rok výroby: 2006
Režie: Alejandro AgrestiS pocitem, že nastal čas na změnu, se doktorka Kate Forsterová (SANDRA BULLOCK) rozhodne opustit své provinční působiště v Illinois a přijmout místo ve velké chicagské nemocnici. Největší překážku v uskutečnění svého rozhodnutí vidí ve stěhování - nechce se jí opustit prostorný, vkusně zařízený dům s velkými okny a překrásnou vyhlídkou na klidné jezero. Je to místo, ve kterém se cítila opravdu sama sebou. Je zimní ráno roku 2006. Na cestě do města zajede Kate k domu u jezera a nechává ve schránce vzkaz pro nového nájemníka. Prosí ho, aby jí přeposílal poštu a zmiňuje, že nevysvětlitelné otisky psích tlapek kolem hlavního vchodu, kterých si možná všimne, byly na místě již v době, kdy se tam sama nastěhovala. Avšak když nájemník přijíždí, naskýtá se mu úplně jiný pohled. Alex Wyler (KEANU REEVES), talentovaný ale frustrovaný architekt pracující na nedaleké stavbě, nalézá dům v žalostném stavu: zaprášený, špinavý, zarostlý plevelem. A po otiscích psích tlap ani stopa. Pro Alexe má dům zvláštní význam. Postavil jej jeho otec (CHRISTOPHER PLUMMER), proslulý architekt, jemuž však profesní úspěchy narušily rodinný život, ještě v době, než se s Alexem odcizili. Nyní Alex vnímá pokojnou atmosféru místa a dává si za cíl obnovení původní krásy pozemku. Vzkazu od Kate nevěnuje žádnou pozornost až do chvíle, kdy při natírání počasím zničeného mola uvidí zaběhnutého psa, který běží přes čerstvý nátěr až ke vchodovým dveřím domu, zanechávaje otisky tlap přesně tam, kde je popsala Kate. Zmatený Alex tedy odepisuje, že před ním v domě nikdo nebydlel a zároveň se podivuje, jak mohla Kate vědět o psu. Kate, která dům opustila před pouhým týdnem, se domnívá, že musí jít o hloupý vtip a rychle píše zpět. Jenom pro jistotu, kolikátého tam dnes máte? 14. dubna, 2004. Ne, říká ona. Je 14. dubna, 2006. Stejný den, dva roky od sebe. Je to možné? Během své pokračující korespondence prostřednictvím poštovní schránky před domem zjišťují Kate s Alexem, že jakkoli je to neuvěřitelné, ba přímo nemožné, žijí od sebe skutečně dva roky. Neobvyklé pouto je začíná spojovat právě ve chvíli, kdy se oba snaží překonat zklamání z minulosti a začít znovu. S každým dalším uplynulým týdnem odhalují jeden druhému více a více ze svého života - svá tajemství, pochybnosti a sny, až najednou zjišťují, že se do sebe zamilovali. Odhodláni překlenout vzdálenost mezi sebou a rozluštit záhadu svého neobvyklého vztahu, pokoušejí nakonec osud a domluví si schůzku. Společným úsilím o propojení svých odlišných světů však možná riskují nenávratnou odluku.


Sandra Bullock, Dům u jezera

Sandra Bullock, Keanu Reeves, Dům u jezera


Sandra Bullock, Shohreh Aghdashloo, Dům u jezera

Sandra Bullock, Dům u jezera

Keanu Reeves, Dům u jezera

Keanu Reeves, Dům u jezera


Tento film mohu vřele doporučit. Je velmi krásný, ale je trochu těžší ho pochopit. Jinak viděla jsem ho asi 4-krát a pořád se mi moc líbí. Z fotek je vám jasné, že tam hrají Keanu Reeves a Sandra Bullock)..Dofám, že se vám bude aspoň trochu líbit:)


ZDROJ:www.osobnosti.cz