Pomocte nám...!

18. června 2008 v 16:16 | angel |  Afrika ze všech pohledů..

NENECH NÁS ZEMŘÍT!!!

Jen devět hodin letu od nás umře během jedné hodiny průměrně 240 dětí. V Africe,nejchudším kontinentu na světě, umírají děti následkem hladu, AIDS a zneužívání ze strany brutálních vojáků. Ošklivé čtení, ale zkus pokračovat dál a zjisti, jak můžeš dětem v Africe pomoci!

Adopce na dálku
Díky některým projektůmje možné adoptovat dítě na dálku a pomoct mu, aby mohlo chodit do školy, koupit si učebnice a psací potřeby a získat vzdšlání, bez kterého by bylo na světě o dalšího nebožáka víc.
Peníze se posílají přímo škole nebo organizátorům, kteří dětem nakoupí vše potřebné, zařídí zápis do nejvhodnější školy v okolí, zaplatí za dítě školné a spolupracují s rodinou dítěte.
,,Adoptivní rodina´´ je pravidelně informována o tom, jak se dítěti ve škole vede, rodina si může s adoptovaným dítětem dopisovat, posílat si fotografie. Je možné i poslat menší dárek nebo ho na vlastní náklady navštívit.

Kolik stojí adopce?
Přibližně 7000 Kč na celý rok. To znamená kolem 600 Kč měsíčně. Zkus se domluvit třeba se svou třídou a navrhnout jim adopci vašeho společného dítěte na dálku!


kde hledat?


ZDROJ:http://malybilytygr.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama