i hvězdy pomáhají..

18. června 2008 v 16:13 | angel |  Afrika ze všech pohledů..
Angelina Jolie
Angelina dostala nejvyšší ocenění Spojených národů za svou humanitární práci. Pracuje jako Vyslankyně dobré vůle OSN.
,,Práci pro trpící lidi považuji za největší životní dar! Vedle mých adoptivních dětí je trávení času s lidmi z celého světa, kteří potřebují pomoc, největší životní lekcí jakou mohu dostat. Po svém prvním výletě do uprchlikého tábora jsem si slíbila, že budu celý život pomáhat ostatním.´´


Madonna
I zpěvačka Madonna chce pomoci a znovu adoptovat.Nedávno získalado svépéče ročního malawského chlapečka Davida...
,,Další určitě přijde. Teď si nějaký čas užiju se svým novým synem a za několik týdnů či měsíců svým dětem určitě pořídím dalšího sourozence. Afrika je v neuvěřitelné krizi. Lidé umírají na AIDS a my nemůžeme jen přihlížet,´´ řekla Maddy.


Ricky Martin
Zpěvák Ricky Martin půjde ve stopách Angeliny a Madonny a adoptuje dítě z některé z nejchudších zemí světa. Prostřednictvím své nadace pomáhá finančními příspěvky už teď a staví domy pro děti z ulice.
,,Už delší dobu se snažím adoptovat sirotka, kterého bych mohl vzít do svého domu, vybudovat mu rodinné prostředí a zabezpečit mu slušný život,´´ prozradil Ricky.


Lucka Bílá
Dvě adopce už má za sebou. Osvojila si na dálku dvě holčičky, pětiletou Aissatu Lamara Barry a desetiletou Nondo Camara. Oběma holčičkám posílá měsíčně víc než sedm tisíc korun na školné.
,,Posílají mi obrázky a fotky a já jim občasposílám malé dárečky´´.
Ondra Brzobohatý
Ondrova přítelkyně Johanka mu ,,dala´´ k narozeninám černošskou holčičku jménem N'Naissata Bangoura, která pochází z Guieneje. Co na to Ondra?
,,Byl jsem nadšený a myslím, že budu dobrý adoptivní táta! Holčičku budupodporovat hlavně ve vzdělávání!´´
Bravo Girl!
Do adopce se zapojily i dvě redaktorky časopisu Bravo Girl!, které mají své adoptivní dítě a pomáhají mu k lepšímu životu.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama