Květen 2008

O mě..

30. května 2008 v 15:33 | angel |  Já a zase já=o)
Takže no co osobě říct..,,
Jméno:..nicola...
Přímení:...myslim si že není podstatný..
Věk:....ehm...14:D
Sourozenci:jo mám starší sestru(18)
Znamení:beran
čemu neodolám:lásce a čokoládě..
Moje motto:
"Umět se radovat. Ze všeho. Nečekat, že v budoustnu přijde něco, co bude to pravé, protože je možné, že to pravé přichází právě teď a v budoucnu nic krásnějšího už nepřijde."

jaká sem:upřímná, trošičku citlivá, praštěná, sem blázen takže bachaXD..laskává, chápavá, obětavá, podporujicí, ukecaná, střelená, nervózní,veselá,pozitivní:), paličatá..atd..je toho spousta:D
moe sny: dát se tetovat...udělat střední(možná vysokou),proletět se v balónu:o)...Podívat se do cizí země(holandsko, japonsko, USA, skotsko)...pořídit si ranč a koně...DÁL:...
OBLÍBENÉ:
jídlo: těstoviny s nivou a brokolicí..atd..je to ho hrooozně moc..(sním podstatě všetko:D O:-) )
pití:sprite,č.víno,b.víno,peprmintkaO:-), kofola,voda s ananasovou nebo jablečnou šťávou:DXD
věc:..POSTEL!!POSTEL 4EVER:D
oblečení: všechno v čem se cítím pohodlně a néé jak ve svírací kazajce:D
barva:modrá,červená,žlutá,zelená,(černá,bílá),fialová,hnědá..
písnička:no tak těch je fakticky hodně ae asi nejvíc: Hanson-IN EVERY WORLD I SAY, ENYA-ONLY TIME,SOUNDRACK Z FILMU DLOUHÁ CESTA, AVRIL ATD...
muzika:pop-punk,rock,pop,metal,gothic metal,(OBČAS...hip hop,r´n´b..)
film:dlouhá cesta,listopadová romance,hledání země nezemě,čokoláda,titanic,pearl harbor,casanova,10 důvpdů proč tě nenávidím,dirty dancing 1,2....
NEOBLÍBENÉ:
barva:růůžová
jídlo:zeleninová polívka
pití:cafe
vlastnost:lhaní,přetvářka,namyšlenost(a taky nesnášim děsně cool frajírky a frajerky)
oblečení:něco v čem se cítím nepohodlně(oř.:minisukně páč mám stehna jako kombajny takže to vypadá hrozně a cejtim se v tom blbě:D)
film:asi nějaký střílečky a válečný(válečný sou moc reálný a já jelikož sem hrozněj optimista tak to já nemám moc ráda:))
hudba:dechovka,jazz,blues,coutry:D to fakty nemusím:D

Avril Lavinge-fotky

29. května 2008 v 16:18
Z filmu:
Fast Food Nation
Avril Lavigne
Avril Lavigne
Avril Lavigne
Avril Lavigne
FOTKY:
Avril Lavigne
Avril Lavigne
Avril Lavigne
Avril Lavigne
Avril Lavigne
Avril Lavigne
Avril Lavigne
Avril Lavigne
Avril Lavigne
Avril Lavigne
Avril Lavigne
Avril Lavigne

Avril Lavinge-o ní

29. května 2008 v 16:11 | angel |  Music is my life..
Avril Lavigne

zpěvačka, herečka

Datum narození: 27.09. 1984 (23 let) Místo narození: Belleville, Ontario, Kanada Znamení: Váhy
Avril není typickou mladou popovou princeznou, ve skutečnosti je přesný opak Britney Spears. Je divoká skejtařka, která má ráda punk-rokovou hudbu.

Avril má mladší sestru a staršího bratra. Se zpěvem začala již ve dvou letech v místním kostelním sboru. V tomto sboru zpívala do svých deseti let. Krátce poté, díky svému pěveckému nadání vyhrála hlavní cenu v soutěži místní rozhlasové stanice. Touto cenou byla cesta do Ottawy, kde si zazpívala duet se slavnou zpěvačkou Shania Twain.

Ve svých 13 letech začala psát své vlastní písně a hrát na kytaru. Brzy poté nahrála na videokazetu své hudební výkony a poslala je několika nahrávacím společnostem. Naštěstí si jí všiml šéf nahrávací společnosti Arista Records Antonio L.A. Reid. Avril proto odjela do Manhattanu v New Yorku, kde z ní chtěl Reid udělat popovou zpěvačku klasického formátu. Ona však chtěla být jiná, chtěla být umělcem, který je spojen s tvořením písní, jež zpívá. Proto se Avril rozhodla odjet na západní pobřeží do Los Angeles. Zde se spojila s vydavatelstvím Nettwerk Managementem a producentem/skladatelem Cliffem Magnessem. To jí nechalo zcela volnou ruku a texty si proto Avril píše sama.

Spolu s Cliffem dokončili singl Complicated, který se stal ihned velkým hitem, jež válcoval žebříčky všech možných hitparád. Tento úspěch byl obrovský a Avril nazpívala debutové album "Let Go" (2002). Pět týdnů po vydání se stalo platinovým a jeho úspěch i nadále rostl.

Avril zpívá se svou kapelou, kterou tvoří bubeník Matthew Brann, bas kytarista Mark Spicoluk, kytaristi Jesse Colburn a Evan Taubenfeld. Své celosvětové turné začala prvními návštěvami Japonska, Evropy a v Austrálie. V roce 2004 produkovala svoje album "Under My Skin", na kterém opět ukázala svůj talent.

Mezi rokem 2005 a 2006 se z drzé punk-rockerky stává velká citlivka a doslova pro někoho ztělesněná Barbie. Avril si totiž obarví vlasy na blond, na dovolené v Benátkách se zasnoubí se svým dlouholetým přítelem Derickem a fotí do modních časopisů. To, co Avril dříve nesnášela se teď stává samozřejmostí a šokovaní fanoušci se nestačí divit. Udájně si je obarvila na blond kvůli životopisnému snímku, kde prý hraje Courtney Love. Většina fanoušků se od ní odvrací a Avril točí více filmy a fotí pro časopisy.

15.7.2006 si Avril Lavigne vzala svého přítele, frontmana skupiny Sum 41, Derycka Whibleyho. Soukromý obřad se konal ve městě Montecito v Kalifornii. Avril byla s Deryckem zasnoubená přesně rok (zasnoubili se na dovolené v Benátkách).

Do kin se v roce 2007 dostává její první film Fast Food Nation, který vypovídá o nezdravém stravování v USA.

17. dubna 2007 Avril Lavigne vydala již svoje třetí Album, které nese název The Best Damn Thing. Avril tvrdí, že dneska je živá, rocková a hlavně, že je hravá. Z tohoto alba známe již písničky Keep Holding on, Girlfriend,When you\'re Gone nebo Hot.....


Tak lidičky tady sem vám dala další fotky Avril Lavinge...Jsou moc pěkné tak snad se vám budou líbit..Enya

29. května 2008 v 16:08 | angel |  Music is my life..

EnyaE

Enya

Zpěvačka

Datum narození: 17.05. 1961 (47 let) Místo narození: Gaoth Dobhair, Donegal, Irsko Znamení: Býk
Irská zpěvačka a pianistka, vlastním jménem Eithne Ni Bhraonain (nar. 1961). V letech 1979 - 82 byla členkou rodinného souboru Clannad a to nejprve jako hráčka na klávesové nástroje. Po svém odchodu přijala nabídku BBC a napsala hudbu k seriálu Celts. Tyto nahrávky vyšly i na desce "Enya" (1986).

Zásadně se Enya prosazuje albem "Watermark" (1988) a především velkým hitem Orinoco Flow (1. v angl. hitp.). Špičky angl. žebříčku dosáhlo i album "Shepherd Moons" (1991).

Její skladby vycházejí z irského folklóru a částečně se na nich podílí její manžel Nicky Ryan. Texty, které většinou zpívá jak v angličtině, tak i v gaelštině a latině, jsou většinou dílem Roma Ryana.
DISCGRAFIE:
ALBUM:
2005
2003
2001
2000
1997
1995
1992
1991
1988
1987
Enya Singl
2006
2006
2005
2002
2001
2001
2000
1997
1996
1995
1994
1992
1992
1991
1991
1991
1989
1989
1989
1988
1988
1987
2006
2006
1994
1990
3 Tracks Kompilace
2002
1995

Johnny Depp-fotky

29. května 2008 v 16:00 | angel
SWEENEY TODD
DJohnny Depp
FILM: ČOKOLÁDA
Johnny Depp
film:KARLÍK A TOVÁRNA NA ČOKOLÁDU
Johnny Depp
filmy: Piráti z Karibiku 1, 2, 3:
Johnny Depp
Johnny Depp
Johnny Depp

Johnny Depp-o něm

29. května 2008 v 15:53 | angel |  Hvězdy nebes..

Johhny Depp

Herec

Datum narození:09.06. 1963 (45 let)
Místo narození: Owensboro, Kentucky, USA
Znamení: Blíženci

Johnny Depp, jeho plné jméno je John Christopher Depp II. Má dva sourozence sestru Christie Dembrowski, která pracuje jako osobní manažerka a bratra Dannyho Deppa, který se živí psaním scénářů. Jeho máma Betty Sue pracovala jako číšnice a otec John musel jako inženýr cestovat za prací, takže rodina opustila Johnnyho rodné Kentucky a vydala se na cesty. Stěhovali se tak často, že si ani nevybavuje, kde všude bydlel. Rodiče měli navíc výbušný vztah. Před tím vším se snažil utéct, takže propadl drogám. Ve dvanácti dostal Johnny kytaru, aby svůj volný čas věnoval něčemu lepšímu, než byli drogy. Když mu bylo patnáct, rodiče se rozvedli.

Johnny Depp se školou skoncoval v 16 letech, a rozhodl věnovat hudební kariéře. Založil kapelu The Kids a vydal se s ní do Los Angeles. Jenže nakonec bylo všechno jinak: potkal svoji ženu Lori Allisonovou s níž se ve svých dvaceti letech oženil. Manželství sice vydrželo s bídou dva roky (rozvedli se v roce 1985), ale Lori filmová maskérka seznámila svého muže s Nicolasem Cagem. Ten jej vzal na schůzku se svým agentem a z Johnnyho se tak stal herec. Johnnyho první film byla "Noční můra v Elm Street/A Nightmare on Elm Street". Roli dostal díky náhodě - režisér filmu se zeptal své dcery, koho by do oné role obsadila a ta si vybrala Johnnyho.

Další role, kterou nejprve nechtěl byla role Toma Hansona v seriálu "21 Jump Street". Z Johnnyho se díky postavě detektiva Hansona okamžitě stala hvězda. Další role následovaly velmi rychle. Filmy Střihoruký Edward, Co žere Gillberta Grapea, Ed Wood či Donnie Brasco jen potvrdily jeho talent a za tři z nich získal nominace na Zlatý Glóbus ("Střihoruký Edward/Edward Scissorhands", "Benny and Joon", "Ed Wood").

Během natáčení Střihorukého Edwarda poznal i svou lásku herečku Winonu Ryderovou. Zamiloval se tak, že si nechal na ruku vytetovat "Winona forever" (Winona navždy). Po třech letech, ale přišel rozchod, a tak i změna "Wino forever". Johny chodil i s Kate Moss i když spíš střídavě.

Měl problémy s drogami, ale všechno vyvrcholilo tím, když se herec River Phoenix v roce 1994 předávkoval heroinem přímo před Jonnyho klubem Viper´s Room v Los Angeles. To ho naprosto odradilo a rozhodl se přestat.

V roce 1996 měl svůj režijní debut ("The Brave") a v roce 1999 se stal spoluvlastníkem francouzské restaurace "Man Ray".

Dne 24. 5. 1999 se mu kolem půl deváté v nemocnici nedaleko Paříže narodila jeho a Vanessina dcera Lily-Rose Melody Depp. Jeho přítelkyně je francouzská herečka a zpěvačka Vanessa Paradisová. S níž se rozhodl žít ve Francii, ale své herecké kariéry se nevzdává a pokračuje. V roce 2001 se objevil ve snímku Z pekla v němž si zahrál policejního komisaře Freda Abberlina, odhalujícího podivné souvislosti v příběhu Jacka rozparovače.

S režiserem Timem Burtonem spolupracoval kromě filmů Střihoruký Edward a Ed Wood také v roce 2005 když se objevil v jeho diváckém hitu Karlík a továrna na čokoládu nebo když propůjčil svůj hlas postavě Viktora v animovaném horrorovém příběhu Mrtvá nevěsta Tima Burtona.

Johnny Depp získal nominaci na Oscara, Zlatý globus, cenu Screen Actor's Guild a nominaci na televizní cenu BAFTA za roli J. M. Barrieho ve filmu režiséra Marca Fostera Hledání Země nezemě (2004), kde hrál s Kate Winslet a Freddie Highmorem. Depp také získal nominaci na Oscara, BAFTA a Screen Actor's Guild za roli kapitána Jacka Sparrowa v akčním dobrodružství Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2001). Roku 2006 se opět objevil v roli Jacka Sparrowa ve snímku Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže V roce 2007 se objevil v posledním díle Pirátů z Karibiku - Piráti z Karibiku: Na konci svět

Další jeho snímkem je Libertine (2004) od Laurence Dunmorea, kde si zahrál básníka ze 17. století se slabostí pro ženy. Jeho hereckými partnery mu jsou John Malkovich a Samantha Morton. Z dalších jeho filmů jmenujme např.Tajemné okno Davida Koeppa nebo Tenkrát v Mexiku od Roberta Rodrigueze.


SWEENEY TODD
Johnny Depp
FILM: ČOKOLÁDA
Johnny Depp
film:KARLÍK A TOVÁRNA NA ČOKOLÁDU
Johnny Depp
filmy: Piráti z Karibiku 1, 2, 3:
Johnny Depp

Johnny Depp

Johnny Depp


růžičky...

26. května 2008 v 11:22 | angel |  lovely

obrázky

26. května 2008 v 11:19 | angel |  lovely
Autor těhle obrázků je Calarien..

smutek

26. května 2008 v 11:15 | angel |  lovely

zamyšlení..

26. května 2008 v 11:12 | angel |  lovely

dětská láska..

26. května 2008 v 11:09 | angel |  lovely

My heart:-*

26. května 2008 v 11:07 | angel |  lovelyTak tady to jsou moje oblíbený srdíčka..xD:)..(asi jsem ujetá:P:)

Ideální muž...:)

25. května 2008 v 18:53 | angel |  lovely
MUŽ TVÝCH SNŮ
Miluj muže, který ti neřiká, že jsi "sexy", ale že jsi "krásná".
Toho, který ti zavolá zpátky, když jsi ty položila.
Toho, který zůstane vzhůru jen proto, aby tě viděl spát. Toho, který líbá tvé čelo. Toho, který chce ukázat celému světu, i když nejsi zrovna miss.
Toho, kterému je úplně jedno, jestli jsi časem ztloustla nebo zhubla.
Toho, který říká: "Co si dáš, broučku? Já vařím."
Toho, který tě před svými přáteli vezme za ruku. Čekej na toho, který ti neustále bude říkat, co pro něj znamenáš a že je dítě štěstěny, když má zrovna tebe. A který tě představí svým přátelům se slovy: "Tak to je ona". Miluj ho, protože on miluje tebe a bude tě zřejmě milovat navždy. Toho, který tě bude mít rád takovou jaká jsi(i s chybami). Toto, který se nebude stydět za to kdo si, jak se chováš a co nosíš na sobě..

Čokoláda

18. května 2008 v 18:24 | angel |  Favourite films=)
Čokoláda - Chocolat
Originální název: Chocolat
Motto: Jediné sousto prozradí vše….
Typ filmu: Drama, Komedie, Romantický
Rok výroby: 2000
Hrají: Juliette Binoche, Alfred Molina, Carrie-Anne Moss, Judi Dench, Johnny Depp, Lena Olin, Peter Stormare, Antonio Gil, Hélène Cardona, Hugh O'Conor, Harrison Pratt, Gaelan Connell, Elisabeth Commelin, Ron Cook, Aurelien Parent Koenig, Guillaume Tardieu, Victoire Thivisol, John Wood, Leslie Caron, Michèle Gleizer, Dominique MacAvoy, Arnaud Adam, Christianne Oliveira, Marion Hauducoeur, Esteban Antonio, J.J. Holiday, Malcolm Ross, Ged Barry, Iain Stoddart, Sally Taylor-Isherwood
Popis: Čokoláda je komedie o tom, jak jediné sladké sousto dokáže změnit člověka, lidské vztahy i celé město. Je příběhem pokušení, odříkání a otevření citům - komedií o vznikající maloměstské válce plné jiskrných vášní a strachu způsobených otevřením tajemného obchodu s čokoládou.

Děj začíná v tradiční francouzské vesnici, kde se za posledních sto let život vůbec nezměnil. Jednoho obyčejného dne se však ve městě objevuje cestovatelka Vianne Rocher (Juliette Binoche) a její dcera Anouk (Victoire Thivisol). Záhadná Vianne si otevře obchod s čokoládou plný neodolatelných sladkostí, které probouzejí u obyvatel města skryté chutě. Vianne má totiž tajemnou schopnost odhadnout soukromé vášně vesničanů a uspokojit je tím správným cukrovím, čímž se jí pomalu daří je přesvědčovat, aby se nebáli oddávat se svým vlastním pokušením. Brzy si Vianne získá dobrou pověst…..a nepřátele: poctivého místního šlechtice Comte de Reynaud (Alfred Molina). Reynaud je přesvědčen, že Viannina čokoláda zamává s městem a dočista podlomí jeho přísný zákon morálky. Postupně tak vznikne spor mezi těmi, kteří chtějí zachovat dosavadní způsob života, a těmi, kteří si chtějí užít chuť své nově objevené svobody. Vianne pomalu získává hluboký vliv na obyvatele vesnice, včetně sedmdesátileté Armande (Judi Dench) a její podivínské dcery Caroline (Carrie-Anne Moss); trpitelky Josephine Muscat (Lena Olin) a jejího britského manžela Serge (Peter Stormare). Vianne nenechá chladným ani dalšího neobvyklého příchozího, cestovatele na lodi Rouxe (Johnny Depp). Rouxovi se přitom konečně podaří probudit ve Vianne její vlastní skryté touhy: někomu patřit. Film Čokoláda napsal Nelson Jacobs a to na motivy vysoce ceněného románu Joanne Harrise Roberta. Režie se ujal Lasse Hallström, kterého již diváci znají díky jeho Oskarem oceněnému filmu "The Cider House Rules", uvedeném v Čechách pod názvem "Pravidla moštárny".

Casanova

18. května 2008 v 17:43 | angel |  Favourite films=)
Benátky, 18. století. On byl legendárním dobrodruhem, jehož milostné úspěchy se staly inspirací pro tucty dalších generací svůdců. Ona byla nejnadanější spisovatelkou své doby, která čekala na vzácného muže s opravdovým pochopením pro věrnost a vášeň. Když Giacomo Casanova (Heath Ledger) poznal Francescu Bruni (Sienna Miller), našel svůj ideální milostný protějšek a podlehl jediné ženě, která kdy odolala jeho šarmu a odmítla jeho milostné nabídky. Aby získal její srdce, musel se pokusit dokázat, že je mužem hodným jejích milostných ideálů. Casanova (Casanova) Casanova (Casanova) Casanova (Casanova) Casanova (Casanova)

Litopadová romance-Swetty November

18. května 2008 v 17:41 | angel |  Favourite films=)
Jedna televizní obrazovka Nelsonu Mossovi nestačí. Sleduje jich deset najednou. Vždy elegantně oblečený reklamní agent s vynikajícími kontakty žije jen pro svou práci a nedokáže si představit, že by tomu mohlo být jinak. Ale temperamentní a výstřední Sara Deever - napůl svůdnice, napůl svérázný filozof - si to představit dovede, pokud ovšem bude po jejím. Nelson se má stát dalším objektem jejího dlouhodobého projektu kultivace mužské duše. Každý měsíc Sara nabídne své srdce i svůj byt jednomu ztrápenému muži. Sama od vztahu nic nečeká. Nikam nespěchá. Nároky si nedělá. A bezpečí zamilování jí nehrozí.

Keanu Reeves a Charlize Theron se po snímku Ďáblův advokát znovu setkávaní a v Listopadové romanci rozehrávají svůj jiskřivý vztah. Ve skvělém filmu, který byl filmován po celém San Francisku, se ve vedlejších rolích objeví Jason Isaacs (Patriot) a Greg Germann (Ally McBealová).
Listopadová romance (Sweet November)
Listopadová romance (Sweet November)
Listopadová romance (Sweet November)
Listopadová romance (Sweet November)
Listopadová romance (Sweet November)

Lords of dogtownu

18. května 2008 v 17:33 | angel |  Favourite films=)


Legendy z Dogtownu


Legendy z Dogtownu - Lords of Dogtown

Originální název: Lords of Dogtown

Motto: Skateboarding se pro ně stal životním stylem
Typ filmu: Akční Drama
Rok výroby: 2005
Hrají: Jeremy Renner , Laura Ramsey , John (IX) Robinson , Emile Hirsch , Rebecca De Mornay , William Mapother , Victor Rasuk , Nikki Reed , Heath Ledger , Michael Angarano , Eddie Cahill , America Ferrera , Johnny Knoxville , Tony Alva , Stacy Peralta , Tony Hawk , Ling Bai , Reef Karim , William Alva , Noah Abrams , Jeremiah Bitsui , DeWalt Mix , Dax McKeever , Eric Gerleman , Julio Oscar Mechoso , Vincent Laresca , Elden Henson , Mitch Hedberg , Benjamin Nurick , Mark KubrPopis: V 70. letech přivedla skupina mladých surfařů z nehostinné čtvrti Dogtown v kalifornském Venice k životu nový, revoluční styl skateboardingu. Zakladatelé týmu Z-Boys, který se proslavil svým agresivním stylem, zkombinovali dechberoucí surfařské kousky se skateboardingem a stali se doslova přes noc obrovskou senzací a místními legendami. Uvnitř prázdných bazénů, které se proměnily v dějiště strhujících kaskadérských kousků, položili základy dnešních extrémních sportů a vytvořili nový životní styl, jenž se postupem času stal celosvětovým antikulturním fenoménem. Když se však obyčejná odpolední zábava proměnila ve velký byznys, začala si sláva vybírat svou daň v podobě rozpadajících se přátelství, o nichž se všichni domnívali, že budou trvat navěky.

To nahoře je kdyžtak Heath Ledger(pro ty co neví:))
Legendy z Dogtownu (Lords of Dogtown)

Legendy z Dogtownu (Lords of Dogtown)

Legendy z Dogtownu (Lords of Dogtown)

Legendy z Dogtownu (Lords of Dogtown)


Let´s dance

18. května 2008 v 17:33 | angel |  Favourite films=)
Lets Dance film. Každý si zaslouží šanci následovat své sny, ale někteří lidé mají jen jednu šanci. Tyler Gage je rebel na špatné straně Baltimoru, který má však sen, že se jednoho dne odtud dostane. Nora je prvotřídní prima balerína, která navštěvuje v Baltimoru ultra-elitní Marylandskou školu umění, a jediná věc, která stojí v cestě její jasně zářivé budoucnosti, je najít skvělého tanečního partnera pro své vystoupení. Když se Tyler kvůli potížím se zákonem dostane do Marylandské školy umění na veřejně prospěšné práce, je pro všechny jen drzým outsiderem. Jeho taneční nadání se však nezapře a Nora zjistí, že v tomto drsném klukovi je něco víc. Podaří se oběma realizovat své sny? Lets DanceA co láska? Nezkomplikuje jim životy?
Let’s Dance (Step up)
Let’s Dance (Step up)
Let’s Dance (Step up)
Let’s Dance (Step up)

A walk to remember

18. května 2008 v 17:25 | angel |  Favourite films=)
Pokaždé, když do malého přístavního města Beaufort v severní Kalifornii zavítá jaro a vítr zavoní piniemi a mořem, vzpomene si Landon Carter na svůj poslední rok na střední škole a na dívku, která změnila celý jeho život - na Jamie Sullivanovou. Byla vážná a konzervativní, její otec, reverend baptistické církve, ji vychovával přísně a bohabojně a Jamie jako by vůbec nezajímalo, že se jí ostatní spolužáci po straně posmívají. Zato Landon byl tehdy bezstarostný větroplach, který se potloukal s kamarády, vymýšlel klukoviny, nedělal si žádné plány do budoucna a upřímně řečeno si příliš nevěřil. Přesto se jednoho dne život těchto dvou mladých lidí osudově protnul a mezi Jamie a Londonem se zrodila láska.

oblíbené..

18. května 2008 v 16:55 Citáty k zamyšlení..
Láska je jako delfín, který se koupe v nekonečném lesku tvých očí, tak je prosím nezavírej, protože se říká, že delfíni ve tmě umírají..
Láska je krásná, když je vzájemná, láska bolí když je neopětovaná, ale bez lásky bychom nezjistili že máme city a nepochopili bychom že nejsme na světě sami, ale jsou tu i ostatní...
Velmi krátký a nepokojný je život těch,kteří zapomínají na minulost,nedbají na přítomnost a bojí se budoucnosti....
Nikdo není tak chudý, aby nemohl darovat úsměv.
Na lidi, kteří Ti ubližují a hází Ti klacky pod nohy, se vždy jen směj.. aby neviděli, jak moc Tě to bolí....
Hodnotu některých věcí si uvědomíme až tehdy, když je ztratíme ...
Falešný přítel je horší, než nepřítel, protože nepříteli se vyhýbáš, kdežto příteli věříš.
Kamarádu máme jako mušlí na mořském břehu, ale přátel jako těch, v nichž je perla...
Žít, to je nejvzácnější věc na světě, neboť většina lidí jenom existuje.

Život je čekání na to, kdy se sny změní ve skutečnost.A proto stále čekám..:-)
Není tak těžké za přítele umřít, jako najít takového, aby umírat stálo za to.
Život je hra... Záleží pouze na nás, jak budeme hrát...
Člověk má jen tři velké zážitky: zrození, život a umírání. Neví o tom, že se narodil, trpí, když umírá, a zapomíná, že žije...
Lidé vidí svět takový, jaký je, a ptají se "PROČ"?? Já ho vidím, jaký by mohl být, a ptám se "PROČ NE"??
Utrhl jsem květinu a ona mi zvadla. Chytil jsem motýla, ale brzy zemřel. Až pak jsem pochopil, že krásy je třeba dotýkat se srdcem...